1 / 10
Volkswagen Caddy Maxi 2008/09 1.9TDI
1 €
Цената е фиксна
10.02.2022 02:02

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Останато

Volkswagen Caddy Maxi 2008/09 1.9TDI 153.000km automatic so 7 sedista
Registriran e do 02.07.2022
Za povece info 079204866

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jusuf
Потврден огласувач
079204866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам