1 / 12
VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA
4.800 €
28.11.2022 14:05

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

SERVIS MASLO FILTRI
REBRASI
REGISTRIRANA
ALUMINSKI BANDASI ORIGINAL
ZIMSKI GUMI
STAKLA NA DUGME
PERLA EFEKT
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
POTPIRAC ZA RAKA
STEGNATA PREDNICA BEZ TROPANjE I CUKANjE
ZAMAEC TURBINA ODLICNI
SEDUM SEDISTA VNESENI VO SOOBRAKAJNA
DVA KLUCA
SERVISNA KNISKA
BEZ KOROZIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
077948388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам