1 / 2
Pisces P100 Outdoor Helium Miner
630 €
Цената не е фиксна
749 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2022 14:42

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

CENA PO DOGOVOR - Pisces P100 Outdoor Helium Mineri

NOVI - Sleduvaat so 4dbi antena

Model so vgraden SAW filter

Za pogolema kolicina ima prostor za dogovor

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

D
Потврден огласувач
071247582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам