1 / 12
Aprilia RS4 OD 2015 Donesena od CH
2.700 €
Со вклучен ДДВ
3.250 €
09.06.2023 13:00

Крива Паланка / Крива Паланка

-Motorot e so pominati 7800 km
-Kompletno servisiran
-So novi gumi
-Donesen od Svajcarija
-Kupen od prv sopstvenik
-Nema grebanici po nego
-Registriran e na MK tablici
-Motorot e so 50 cm3
-Motorot poseduva servisna i 2 kluca
Godina na proizvodstvo 2015


Tel: 071/275-285 ili na Viber na istiot

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Mendis
Потврден огласувач
071275285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам