1 / 2
Tepisi
3.500 МКД
Цената е фиксна
12.02.2022 17:40

Прилеп / Прилеп

Tepisite se kako novi koristeni 1godina crniot e 1.45 na 2.35. 2000 den. Liljakoviot 1.25 na 2.00 1500.den. ZVONETE NA 078577585

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Се продава од:

Илчо
Потврден огласувач
078577585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам