1 / 1
Se izdava deloven objekt !!!
1 €
19.06.2022 11:51

Кавадарци / Кавадарци

Se izdava deloven objekt od 90m2 nasproti staroto muzicko ucilste vo Kavadarci ( starata avtoperalna Kula)

Категорија: Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
78674919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам