Издавам плац од 1100 м2 во Злокуќани
1 €
09.02.2022 19:53

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Издавам плац од 1.100 м2 во Злокуќани на главната улица Скупи после PSS погоден за паркинг, стовариште и друго. Со приклучок на струја, вода-канализација. Плус како опција може додатни 1.000 м2 плац на кој ќе има помошен објкект да се користат како канцеларија или магацин. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Maja
Потврден огласувач
077771126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам