1 / 10
Daski za serviranje
490 МКД
17.11.2022 16:01

Крива Паланка / Крива Паланка

Unikatni daski za serviranje vo forma na srce,za vasite posebni romanticni momenti!!!
Dimenzija:28x28cm
Cena:490denari

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071310529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам