1 / 9
Detska soba - komplet
599 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.02.2022 00:21

Куманово / Куманово

-Кревет со фиока (без душек)
-3 Плакари
-Kомода
-Биро со фиоки
-Maса
-Mаса - тоалета
-3 Полици од кои 2 за ѕид
За повеќе информации пишете на Viber(+38630730321)

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

ИП
Потврден огласувач
071821848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам