1 / 2
Kamin na pelet eftino/lirë!!
650 €
Цената е фиксна
09.01.2023 12:39

Струга / Струга

Se prodava sporet na pelet za parno diecotec 18kw motor.Gream okolu 180 kvadrati bez nikakov problem i e premnogu ekonimicen.kupen 1400 evra koristen sezona ipol.Sporetot e povrzan i moze da se proba i da se vidi vo sekoe vreme pred da se razmontira.Cena mnogu povolna 750 evra komplet kako sto e so si cunkovite. 077 703 260 samo za seriozni kupuvaci.Ima mal prostor okolu cenata.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Pro play
Потврден огласувач
077703260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам