1 / 11
Seat Toledo 1.9 tdi 105 ks 2009
4.999 €
Денес 09:57

Охрид / Охрид

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat Toledo 1.9 tdi 2009 god.
Registritan do 12.2023 god.
Napraven golem servis ,maslo filtriri,Set rebrast remem ,vodna pumpa,antifriz
Nov set za kumplug so zamaec LUK
Novi gumi 225 45 R17
Klimatronik
Navigacija
Komandi na volan
Greaci na sedista
Ksenon svetla
Parking senzori
Elektricni skloplivi retrovizori
Dva kluca
Senzori za dozd I svetla
Fabricki gumeni patosnici

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070232516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам