1 / 7
JEEP GRAND CHEROKEE 5.2 V8 EXTRA SOSTOJBA DZIP
6.500 €
Цената е фиксна
21.08.2022 23:04

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Cherokee

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Offroad podvozje
Offroad gumi
Americki amortizeri
Plin atest so dizni
Registriran vo extra sostojba
Info 077669850....077669850

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071221422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам