1 / 3
Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W
12.500 МКД
Цената е фиксна
13.500 МКД
05.08.2022 09:38

Кичево

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable front grill.

Excellent sound reproduction generating clean basses
2x woofers 6.5"/16.5cm
1x passive cone without magnet
1x subwoofer 6.5"/16.5cm
1x mid-range 6.5"/16.5cm
1x tweeter
Specifications
Max. power: 440W
Impedance: 4 Ohms
Freq. range: 20-20kHz


Dimensions
365 x 260 x 1155 mm


Weight
14.7 kg (Single Unit)

Extra zacuvani koristeni ne cela godina skoro novi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Delovi
Потврден огласувач
078458128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам