1 / 12
*SAJCESKI* Luksuzni stanovi vo Struga
1.000 €
09.02.2022 22:50

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Struga

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na novi sovremeni luksuzni stanovi vo Struga, na minuta od ezeroto, so povrsina od 42-110m2. Zgradata e so lift I e gradena po najsovremeni svetski standardi. Vo sekoj stan ima toplinski pumpi za greenje I ladenje, aluminiumski roletni I za sekoj stan ima podzemen parking.
Cena 1000 evra m2.
Poveke Info na tel. 077 815 161. 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

*SAJCESKI* Stan vo centar kaj stara avtobuska

1800 €

*SAJCESKI* FAMILIJAREN STAN KAJ ORDINACIJA SONCE

83000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам