1 / 8
Se prodava MED
450 МКД
09.02.2022 22:58

Демир Хисар

Se prodava sumski med od cista i ekoloska sredina od okolinata na Demir Hisar. Medot e 100% priroden so crna boja i odlicen vkus ..

1kg med vo tegla>> 450 den
1kg med vo pita>> 550 den
25ml propolis 30% >> 150 den

Nikola
077896455

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077896455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам