1 / 5
Ortopedski sandali/Ортопедски сандали
200 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.02.2022 23:51

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Noseni no zacuvani ortopedski sandali na Matstar. Broj 22. Cena 200 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Машки / 22

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам