1 / 5
Ortopedski paticinja, toplincinja/Ортопедски патичиња, чевли
200 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.02.2022 00:07

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Mnogu kratko noseni paticinja. Moze da se nosat i kako toplinki. Materijalot e kako sunger i moze da se nosat i kako sandali na voda. Imaat ortopedska vloska. Broj 22, no kalapot e golem i odgovaraat i na 23. Cena 200 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Машки / 22

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам