1 / 5
Kaifce za bebe/Sigurnosen pojas
150 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.02.2022 01:11

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Kaifce za bebe koe prooduva ili za veke proodeno detence. Sigurnosniot pojas e vsusnost za polesna kontrola na deteto vo domot i nadvor, vo period na prooduvanje pa i pokasno. Cena 150 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам