1 / 12
Honda Prelude 2.0i
4.000 €
Цената е фиксна
30.06.2022 17:03

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Honda

Модел:

Prelude

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Hondata e vo top sostojba so full oprema,kompletno servisirana,novi gumi,registrirana cela godina so atestiran plinski ured so boca vo rezervna...ne udarana vo perfektna sostojba...samo za meraklii i ceniteli na Prelude...
CENA ... 4000 ...FIKSNA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
076355666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам