1 / 5
Gumi 235 50 18 Letni
7.000 МКД
Цената е фиксна
20.06.2022 17:41

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

235

Висина:

50

Дијаметар:

18

Se prodavaat cetiri gumi 235 50 18 letni super gumi. Dve gumi Dunlop , Dve gumi Kinforest
Cena: 7000 denari za site cetiri
Moznost za montaza i balansiranje vo vulkanizer Joco Saramzalino
Tel: 071682777

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам