1 / 7
Aliminski bandasi 4x114.3 16" so gumi
200 €
Цената е фиксна
15.08.2022 10:15

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

Se prodavaat aluminski bandasi 4x114.3 16" so gumi letnu super .. balansirani.. Bandazite se staklo kako novi original. ne se vareni ne se farbani.. izvadeni od Volvo S40
moze za Rover, Nissan, Mitsubishi Colt, Smart forfour, Honda acord, Daewoo..
Cena: 200 evra komplet
Moze zamena za mobilen ili lap top

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам