1 / 11
ЧОЈС-Kuka vo baraki so prekrasen pogled
120.000 €
22.02.2023 09:03

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

135 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

145 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Baraki

Se prodava samostojna kuka vo Baraki ,so vk povrsina od 245 m2 od koi zemjiste pod zgrada 75 m2 i zpz 25 m2 ili vk stambena povrsina od okolu 140 m2
Raspored:prizemje dnevna so kukna i golema terasa (33m2 koja moze da se dogradi)
Kat :(renoviran )dnevna ,so kujna i trpezarija ,detska soba,spalna soba,hodnik wc i terasa so prekrasen pogled na Ezeroto i gradot

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Atraktivna kuka na ul.Dejan Vojvoda

310000 €

ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!

240000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам