1 / 7
Samsung s10e ITNO
11.900 МКД
12.000 МКД
24.09.2022 23:22

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

S10e

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e so zastitno staklo i zastitna maska
Gratis 2 maski i 2 stakla

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
075617783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам