1 / 5
DELL INSPIRION 5559 i7 SSD 500
16.000 МКД
11.06.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава Dell Inspirion 5559
Екран : 15,6"
Процесор : Intel Core i7 (6th Gen) 6500U / 2.5 GHz
Рам : 8 GB DDR3
Графичка : AMD Radeon R5 M335
Дисплеј : 1920 x 1080 (Full HD)
SSD : 500 GB
портови: usb 3.0, HDMI, 2 x usb 2.0
ДВД

Хард драјвот е заменет со одличен SSD 500 (нов, некористен.)
*нов полнач

контакт: 078 324402 - Јане (може и преку вибер)

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078324402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам