1 / 5
HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ
650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!! НАЈНОВ МОДЕЛ (произведени 25.Феб.2022) си интегриран кулер и филтер за шумови.
Цената зависи од количината. Може со ETH/BTC/USDT
075 350 555

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

HNTMK
Потврден огласувач
075350555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам