1 / 12
AUDI A3 1.9TDI 106KS SPORTBACK
5.300 €
14.05.2022 19:35

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🆕️AUDI A3 1.9TDI 106KS SPORTBACK🆕️
🔵🔵 2️⃣0️⃣0️⃣6️⃣G🔵🔵
🔥🔥🔥CENA 5300🔥🔥🔥
📲📲📲 078236950📲📲📲
❄CLIMATRONIC
🔵UVOZ HOLANDIJA
🔵PLATENI DAVACKI DO REG
🔵TOP SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077882458 078236950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам