Се продава ЗГРАДА со двор
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 11:20

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

481 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ѓ.ПЕТРОВ

Се продава зграда со 8 стана во населба Христо Узинов позади истоименото училиште. Зградата има 4 спрата од кој по 2 стана на спрат а становите се меѓу 50 и 65 м2 со вкупна површина од 481 м2. Зградата поседува и сопствен двор од 793 м2. Информации на 071/238-949 Ангел.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Angel Jancev
Потврден огласувач
071238949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам