1 / 8
Gradezna limarija oluci
1 МКД
10.09.2022 09:06

Петровец / Скопје

Dast nama vrsi izvedba na krovo pokrivanje, bravarija, izolacija i ventilacija
Telefon za kontakt:
Dragi 071358303

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Драги
Потврден огласувач
071358303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам