1 / 9
CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2022 09:10

Карпош / Скопје

ИТНО!

2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија.
4 х Fullrange 3-way тросистемски звучници.

Системот се продава само комплет, во одлична состојба и комплетно исправен, работи беспрекорно, погоден е за клубови, барови, плажи, настани на отворено итн.

ЈАВИ СЕ 070 275 185

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Mile Krstevski
Потврден огласувач
070275185
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам