1 / 7
Staro radio RR230 Старо радио
2.500 МКД
Цената е фиксна
04.12.2022 14:01

Куманово / Куманово

Na prodazba staro drveno Radio RR230, proizvedeno vo Jugoslavija - EI NIS, nekade okolu 1960-tite godini. Ne raboti.
Dimenzii: 44 x 28 x 20 cm

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071208987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам