1 / 5
Staro radio Melodija E71 Старо радио Мелодиjа Е71
20 €
Цената е фиксна
08.08.2022 19:02

Куманово / Куманово

Na prodazba staro jugoslovensko radio Melodija Е71, EI NIS, proizvedeno nekade okolu 1970-tite godini. Dali e ispravno ili neispravno pojma nemam.
Dekorativen i funkcionalen vintage detal.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071208987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам