1 / 6
Se iznajmuva soba
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 16:28

Битола / Битола

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Opremena

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

mile bojcevski
Потврден огласувач
076449695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам