1 / 2
MTB калник нов
300 МКД
Цената е фиксна
10.02.2022 15:45

Битола / Битола

Се продава нов калник универзален .

Цена 300 денари

Праќам и по карго

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
076555021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам