1 / 3
Philips Avent Стерилизатор SCF 284/03
2.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.04.2022 23:17

Скопје Центар / Скопје

Се продава малку користен стерилизатор од брендот Philips Avent. Купен е во Нептун за 5.100 ден

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Sashka
Потврден огласувач
078334769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам