1 / 6
Ford Mondeo
1.800 €
31.05.2022 10:36

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seprodava Ford Mondeo 2.0 dizell Kolkata e vo dobra sostojba stegnat servisiran registriran cella godina kollata I'ma klima tronik greaci na sedishte kozhen sedishta kollata vredi dase vidit mozhit I zamena barajte na ovoj broj 078 369 185

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Oti
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам