1 / 4
Karabin Mauzer M24
600 €
Денес 00:28

Аеродром / Скопје

Se prodava domakinski socuvan,seuste na lov ne koristen karabin M24 so nov kundak,novo okinuvanje so kocnica i montirana sina so prsteni 30 mm.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075327672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам