1 / 6
APPLE MACBOOK PRO 13 - extra
900 €
11.07.2022 17:25

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Prodavam 4 meseci koristen apple macbook pro


i Satechi Aluminium Type-C Pro Hub Adapter 85e.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070824504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам