Baram kuka za kupuvanje
По Договор
10.02.2022 17:40

Чаир / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Butel

Baram stara kuka za kupuvanje 200-500 kvadrati, vo Butel 2 , Çair , Topansko Pole..
Kontakt broj: 070335-090

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам