1 / 2
Spore ARISTON so ramna ploca
250 €
30.06.2022 23:23

Битола / Битола

Sporeto go imam 4 godini no ne e mnogu koristeno oti imam plinsko spore na terasa kade gotvime, se gleda na slikite vo odlicna sostojba e, kupeno e 28.000 denari sega istoto e 34.000denari stedlivo A+++ kategorija
Cena so dogovor

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075606788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам