1 / 10
Se prodava kada
6.499 €
11.06.2022 11:11

Аеродром / Скопје

Kada 160x160
Neostetena nikade 7500den
🌠Plona I rerna indesid edna vrz druga
Na plotnata sve funkcionira
Na rernata goren greac da se smeni
Cena za dvete 6500den
🌠Masina za sadovi ispravna
Samo fali nekoja perka na pumpata za voda Cena 4999 den

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070302663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам