1 / 8
Vw passat b6 2.0 tdi 2006
5.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2022 19:46

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vw passat b6 2.0 tdi karavan
servisirano
registrirano do 04.2023 so zelen karton
So full oprema
moze zamena so moja doplata
ekstra cena za kesh!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

.
Потврден огласувач
077993664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам