1 / 10
Dvobrazden plug obrtac / Двобразден плуг обртач
800 €
08.08.2022 11:49

Гевгелија / Гевгелија

Продавам двобразден плуг обраќач

Цена: 800 еур

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Георге
Потврден огласувач
070898000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам