1 / 6
Poloven laptop HP 550
3.000 МКД
12.06.2022 14:41

Битола / Битола

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam poloven zacuvan laptop HP 550 so 15.4" lcd, dvd, 2GB ram, 250GB hard disk, baterijata drzi okolu 30min. instalirani site programi.
Super sostojba.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

SALE
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам