1 / 3
Maticni ploci ispravni
1 МКД
30.01.2023 07:40

Долнени / Прилеп

Plocite se ispravni provereni samsung s3 ,s3neo 16 gig samsung s4 16 gig samsung s5 16 gig samsung s6 32/ 64 gig samsung s6 edge 32 gig samsung s7 32 gig samsung s7 edge 32 gig samsung s8 64 gig samsung s8, s8 plus 64 gig samsung s9 , s9 plus 64 gig samsung j3 2016 samsung j3 2017 16 gig samsung j600 samsung j5 2015 samsung j5 2016 samsung j5 2017 samsung grand prime g530/g531 samsung grand neo plus gt i9600 samsung a10 samsung a20 samsung a40, a 415 imam i nekoi drugi maticni site se ispravni i provereni za iphone imam za 4 4s.5 5s 6 6s 6plus 7 ....so nasa montaza....

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Матични плочи

Се продава од: Претпријатие

PCMOBIFIX
Потврден огласувач
076748992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам