1 / 3
2 procesori i3 3120 3.20Ghz
2.400 МКД
08.08.2022 17:22

Гостивар / Гостивар

2 komada procesori i3 3120 Ghz
Vo super sostojba
Komada po 1200den
Dvete zaedno 2000den

Prakam po kargo

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Erdem
Потврден огласувач
078247444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам