1 / 9
Audi A3 2.0 tdi 2009 godina uvoz Germanija se plateno do reg
7 €
12.05.2022 09:17

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A3 2.0 tdi 140 ks 2009 god 8 v motor noviot od golf 6 uvezeno od Germanija so servisna kniska do posleden kilometar 2 kluca navigacija so cede funkcionira klimatronik 4 zimski gumi voziloto na motor menjac zamaec odlicno bez zabeleska poveke info na 078 361 787

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам