1 / 8
Seat Leon 1.9 tdi 2007 uvoz Germanija
4 €
12.05.2022 09:17

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Seat Leon 1.9 tdi 2007 god 77 kw pogodno za pocetnik se plateno se do registracija so servisna kniska od oprema poseduva klimatronik elektrika na prozori tempomat bord kompljuter ,4 zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам