1 / 5
Delovi za Pezo 206 1.1 i 1.4 benzin,1.4 hdi
1 €
05.03.2022 03:07

Кратово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

8 kw / 11 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prakjame i po kargo dostava za 1 den povele informaci na 078 361 787

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам