1 / 3
Letni spikozni,romper/Летни шпикозни, ромпер
100 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.02.2022 01:03

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Ne noseni, samo isprani, letni spikoznicki/romper za detence do 9 meseci. Velicina 68/74. Na kimono rakavcinja. So nogavicki do koleno. Se zakopcuva so nitni od gore preku levata nogavicka. Cena 100 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / 68

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам