1 / 5
Spikozni, romper/Шпикозни, ромпер
100 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.02.2022 01:23

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Kratko noseno romperce ili spikoznicki so dolgi rakavi a 3/4 nogavicki. Na nego stoi oznaka do 3 meseci no realno e za do 9 meseci. Rakavite se podvitkuvaat ako sakate da e so rakavicki. Cena 100 denari.

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / 68

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам